2012

18. 4.           Pohoří               DUATHLON            3.místo

28.4.            Mařenka           Stalak XC               6.místo

29.4.            Studánka          DUATHLON            4.místo

2.5.              Pálenka             X-DUATHLON        1.místo

27.5.            Mařenka            Silnice                   20.místo

20.6.            Opočno             TRIATHLON           3.místo

21.7.            Golem Říčky      TRIATHLON           15.místo

8.9.              Běstviny            X-DUATHLON        2.místo

22.9.            Žamberk            MČR DUATHLON    45.místo

13.10.          Peklák                DOWNHILL            15.místo

 

 

 

2011

spindel opening        11. místo elite

 

czarna gora              17. místo

2010

                Czarná Góra 22. místo kategorie hobby Polský pohár

 

                Rokytnice n. J. (3DH Cup) 50. místo

 

                Radvanice  11. místo

 

                Špindlerův Mlýn   31. místo ČP

 

                Klínovec   53. místo    ČP

 

                POC DH Špindl 34. místo

 

                ČP DH PEC POD SNĚŽKOU     semi 17. místo, finálko 27.místo

2009

               Jedlová u Jiřetína            23. místo

                XC včelák                         6.místo

                Czarna Góra                    26. místo:(

                Radvanice                       8.místo

                DM                                   4.místo

                MCR Pec. p. Sněžkou    17.misto

                3dhRokytnice                  36. místo

                Petříkovice                       5. místo

                cp Rokytka                       31. místo

                Czarna Góra                     7. místo

2008

 

Dosavadní výsledky v minulé sezóně:

                 Špindlerův Mlýn ČP                             22. místo

Zieleniec Lech Downhill                      11.místo

Dolní Morava                                         4. místo

Zieleniec Lech Downhill II.                  8. místo

Zieleniec Lech Downhill III.                13. místo

Marosana DH Rokynice n.J.               14.místo

Bouřňák ČP                                           35.místo (pád) první kolo 29.místo

Potštejn DH                                           5.místo

Marosana 4down                                  kvalifikace 29. místo a pak pád v 2. kval. jízdě


lubax.webnode.cz