Víkend ve znamení tréninku

04.05.2009 21:02

Jelikož byli tři dny volna, bylo je potřeba řádně využít. V pátek to bylo mírné XC z jedné strany Orlických hor na druhou, bylo fakt skvělé počasí až na mírný větřík, který vál přímo nahoře. Po výšlapu na Velkou Deštnou přímo z RNK jsem si to dal po suchých běžkařských stopách až do Rokytnice Oh., kde jsem zjistil, že mám mírně nemocnej řetěz. Z jedné strany nedržel na čepu vůbec a to co zatím drželo bylo asi tak na zbývajících 3/4 délky toho čepu. Hlavně jsem chtěl dojet do RNK. Bylo to ovšem dost výletním tempem, ale zadařilo se bez úhony.

V sobotu ráno po předešlé domluvě s Tommym jsme vyrazili pro Aleše Housku do Bačetína a tam odtud přímo do Týda bikeparku. Co se změnilo oproti loňsku: Poznatek první mírně zdražili z 250 na 350 Kčs. Poznatek číslo dva na louce se vytratili klopenky, které tam byli, takže to šlo hoblovat skoro rovně, snad je tam zas dodělaj, než se jim to rozjede úplně, je přece jen jaro teprva. Počasí bylo top, ale už by konečně mohla proběhnout nějaká menší sprška, jelikož todle není úplně normoš a jízda za kymkoliv rovnala se totální soutěž v pojídání prachu. Nebyly skoro žádný technický problémy oproti předchozímu dnu, až na moje jedno menší propíchnutí duše. To jen z toho důvodu, abych nezapomněl, jak se to mění:) Jinak to jezdí cca od 9 do 17.

Neděle. Slunečno dopo volám Tommymu, co se bude dít, no a že odpo se vyrazí do Potštejna. Dan tam tento týden postavil třetí verzi DH tratě a je fakt nejvíc. Takže tam jen  postavit lanovku, protože to je jediná věc, která tam chybí. Tři regulérní sjezdové tratě na jednom kopci, co víc si přát:) a doporučuji všem o víkendu tam zajet a crew z náchoda obzvlášť, jestli už jsou zdraví Kuldo.) a bude good počasí. Tam nehrozí tak moc nebezpečí úrazu jako v lomě. Ale jen se psychicky připravit na tláču. To je na tom jedinej strašák, ale stojí to fakt za to. :) no toť zatím vše přátelé. 

 

Víkend ve znamení tréninku

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz