Spindel opening

29.05.2011 21:28

Ve čtvrtek minulej tejden jsem konečně doladil školní věci a mé starosti se mohly naklonit směrem k biku a všemu ostatnímu, co k tomu náleží. Teda vyjma povinností, který budu dělat za běhu v místě bydliště:)

Předtím než jsem mohl vyrazit na první závody, bylo zapotřebí poskládat dokupy funkční kolo. Nebyla to jednoduchá záležitost, ráfek, kterej jsem objednával před 14 dny nedorazil. Nejspíš už nedorazí nikdy. Byl jsem nechtěně donucen dát tam svůj 6 let starý ráfek, kterej má místy tak vyběhlé kalíšky, až to bolí a je strašně rozpraskanej. Otázka zněla, vydrží celý víkend rajtovat ve špindlu nebo padne za vlast a nebude ani na čem jezdit. Pro jistotu vzal s sebou Tesák ráfek náhradní. Další věcí, která nebyla zcela fresh a funkční byl můj tlumič. Sice prošel repasí, ale něco jakoby tam přebývalo a nechtělo se mu chodit. Takže proběhla další repase a chyba byla v pátek odstraněna. A bylo to cajk.

Snad poslední, co bylo špatný, bylo počasí. Ale na víkend hlásili pěkně. Ubytko suprově zařídil Greik, moc Ti díky. V sobotu tam bylo mrtě moc lidí, ale bohužel v neděli se nekonal ten podobný boom :( Marosana udělal skvělou akci a večerní afterparty byla vynikající přípravou na závod:) Kdo startoval v elitě, ten měl dostatek času na to, zregenerovat síly, které vydal v noci. Trať stručně, je ta nejlepší u nás, potom, jak se neskutečně vyhoblovala. Super byla pasáž s kamením, kde na závody byla totálně uzavřena objížďka. Takže diváci si přišly na svoje:D Byl to sqělej víkend a snad jen víc takových během tohoto léta....Mnoho známých na této akci jen umocnilo její qality. :) Příští týden se uvidíme na Czarné Góre. :) a snad jen žádný úrazy a porouchané vidlice. :) Tesák vyhrál kategorii hobby no a já jsem konečně jel kategorii jELITE. Nepřísnější muž dne byl Kulda, kterej FR odjel v žabkách:D:D a rousič, to zkusí dotáhnout na bednu v hobby:)

 

opening

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz