Rokytnice n. J. + Radvanice

17.06.2010 23:03

Jelikož jsem neměl počítač delší dobu v provozu, tak to vemu po pořádku. Před čtrnácti dny jsme vyrazili na závod do Rokytky s Tesákem a na místě nás už čekal Kuba. Dorazil ještě Tommy a vyskytl se tu i Čonkster:) kterej jezdil celou sobotu bez odskoku, což je fakt úlet. :)

Trať oproti loňskému roku doznala  příjemných změn a je o dost atraktivnější. Ale neustále rychlá. Dopo jsme to mohli hoblovat a cca od 13:00 byl měřenej trenál, aby nás mohli seřadit a nedocházelo k předjíždění pomalejších jezdců těmi rychlejšími. Cenovky byli příznivé a permici sundali pro závodníky o dvě kilča dolů, což je fajnový.

K samotnému závodu super čas byl cca pod tři minutky a bylo to tady dost namačkaný ve vteřinách, hodně lidí to tu mělo dost nahoblované, ale co, s  tím člověk musí počítat a vypořádat se s tím. Nejlíp zalítl Tesák na 25. místě, pak já na 50. flíčku, kousek za mnou Cube 52, Tommy 65 a Derča jr. 77. Závod odjelo 101 lidí a co je důležitý, jako dycky se 3dh cup jezdí dokupy jak hobby, tak elite:) Večer proběhl přesun do Radvanic.

Po prohlídce trati v Radvanicích jsme doznali i zde, že kluci to potunili k lepšímu. Vybalili jsme si tedy stan a šli se mrknout na koncík místního Buoba Marlííího:), sice měli potíže s dostatkem proudu, ale statečně se s tím nějak poprali. Vcelku brzy jsme šli spát, jelikož jsme všichni byli znaveni ze závodního dne. Místní střelivo, co tu bylo už od pátku to mělo dost nahoblované a tak je to v neděli nechávalo v klidu, zatímco my jsme trénovali a zjiš|ťovali, kde co půjde jet a kde ne:)

Po první jízdě, to vypadalo pro všechny slibně. V druhým kole se dycky zrychluje, tak nebylo v tom prvním potřeba se přizabít, bohužel druhý kolo mi nevyšlo a na krátké trati jsem vyslán ze zatáčky mimo mlíko bez kola a je tedy nutné vrátit se zpět. V tudle chvíli mi bylo jasný, že již není třeba se hnát vpřed jak střela, protože tadle ztráta smazat nepůjde. Tak bohužel:( výsledky here: www.skradvanice.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=11&Itemid=69 a zas to bylo těsný, ale na krátký tratit to ani jinak nejde.

Rokytnice n. J. + Radvanice

Rokytnice n. J. + Radvanice

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz