Ještě ne.

27.04.2010 21:32

Vemu to po pořádku, nevěděl jsem, kam zamíří naše smečka a kterým směrem nás odvlaje vítr v něděli, ale v sobotu jsem dostal nabídku jet s Tommym na DM. Vřele jsem ji přijal a neváhal si jet dobře pojezdit na začátek sezónky a trošku si otlačit pozadí ze sedla při cestování směrem na Větrnou Hůrku:) Auuč. Bylo to super, akorát trochu víc foukalo a na lavici mě to málem totálně sfouklo dolů, ale pohotovým odrazem nohy od země jsem se vykoupil. Uf. Sobotu jsme tedy najížděli spíš DH trať a sem tam to proložili skákáním dole na lavicích:) Potkali jsme tam i Michala z Merklovic, kterému chyběl tradiční baťůžek, který vozí v Potštejně:)

 

V týdnu jsem nevěděl, na který závod bude odvoz v neděli, ale včas jsem se to dozvěděl, byly dvě šance ZLOm a Štědrákova Lhota, vyhrála varianta číslo b. Takže jsem se vydal s Alešem Houskou a jeho Káťou do Štědrákovi Lhoty a podle toho, co propagoval a psal pan Bureš, mělo jít o kvalitní závod s lanovkou a délkou 1100m. Pronásledováni doprovodným vozidlem s osazenstvem Greik, Dan a Burdis, kteří zaostávali  celkem o dost vzadu, jsme se řítili vstříct cíli. Tam nás již čekal Břéťa a v ruce měl startovní číslo. Právě šel dolů po trati a netvářil se nijak nadšeně. :( Vydali jsme se tedy s Alešem obhlídnout trať,  to co jsme viděli, nebylo to, co bylo psáno a možná by se to nedalo moc podle mého vysnít ani ve špatném snu. Hrůůůůůůůůůza. Jdeme dolů a doprovodný vůz dorazil na místo, Burdis akorát sundal kolo, aby si ho tam po chvíli zas mohl nandat:), jelikož jsme se rozhodli odjet raději na DM. Todle by bylo cca na dvě jízdy, ale ne závodní.

Vyřádili jsme se tam fakt solidně. Díky Houskyčoj jsem naskákal i BIG MÁMU, ale prvně to bylo totálně mezi kozy:) pak už se to jen lepšilo:) Takže díkec za helping:)

Tudle sobotu to už snad po závodní stránce vyjde, protože se jede Czarná Góra.

 

První závod???

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz