POTŠTEJN

17.04.2010 00:46

Ahoj, chtěl bych Vám velice rád sdělit, že jsme tam byli s Danem a s panem Grunclem (správce lesa) ve čtvrtek v 13:00+. Prošli jsme celou trať od vrchu až dolů a s menšími úpravami, pro ty co tam byli, může být využita trať nově vytyčená a je možnost i zachování té staré varianty, opět s mírnými úpravami. Jde jen o dohodu mezi námi.

Bylo by nejlepší, abychom se jeden víkend sešli opět u vysílače v hojném počtu, sdělili si, prošli a ukázali si co a jak. Některé ty novoty, co někdo vymyslel v okolí tratě, kde se jel naposled závod, bude třeba dát do normálního stavu. Nějakým šetrným způsobem to zakrýt. Pan Gruncl říkal, že se tam teď minimálně 14 dní nemáme do ničeho pouštět, a bohužel nám to nedovolí ani telekom, kterej tam teď hledá ňákej kablík. Mmj. tam teče mrtě vody místy. Kdyby někdo věděl, jak se dá šetrně obmotat strom přírodně, aby byly chráněny kořeny,  nebylo by to od věci, na jednom místě by to přišlo vhod, ale to bychom si popsali  přímo na setkání na trati.

Velice důležitými body, které budou zapsány ve smlouvě s Lesy ČR a jezdeckou  o. s. bude udržování pořádku na trati a jejím okolí, striktní dodržování jízdy jen po vymezené trati. A to, že nikdo nebude vymýšlet nějaké tratě někde poblíž nebo něco podobného nebo upravovat nějakým stylem již stanovenou trať, jelikož pak by nám to mohlo být taky všem velice rychle zatrhnuto. Nepřipadá ani  ůvahu, aby se jezdilo to, co je "nad řekou", jak je tam vyznačená ta turistická druhá a loni se tam šlo přes Tři hrady (tzv. trať n.3)!!!! Prostě a ve prospěch toho, že můžeme mít aspoň tento kousek na to ZAPOMENOUT!!! A být rádi za to, co nám bylo nabídnuto.

Dole bude potřeba zabránit erozi a dohodli jsme se jak to udělat, ale bude to vyžadovat větší úsilí. To si ale myslím, že nebude překážkou. :)

Takže tak a víc pak ten nějaký jeden víkend na místě ústně. Předběžně 8. - 9. 5. 2010. Příští týden jsou závody v Náchodě a pak v Polsku.

POTŠTEJN

Datum: 17.04.2010

Vložil: luban

Titulek: název o. s.

Hoj, kdybyste někdo měl ještě nějakej název, tak ho napište do fóra, ale jen rozumný. :)

Záznamy: 1 - 1 ze 1

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz