Polskej pohár

07.06.2011 12:30

Na tendle víkend se sešlo tolik závodů, až to bylo neuvěřitelné (Rokytka, Dolní Morávka, CTM, svěťák, Petříkovice). Teď se dá očekávat dlouhodobá pauza na 99%.  Bylo z čeho vybírat, ale pro nás to už předem vyhrál polskej pohár numero 3, na Czarné Góre. Víme, že trať tam je fakt náročná, ale o tom tu už bylo psáno. Na letošek doznala pár změn. Do prvního lesa tam udělali lávku, kterou trošku zabili technickou pasáž, která tam byla a kousek pod ní dřevěnou klopnu.:( Tyto dvě věci měli zůstat jen v myslích a nemusely se realizovat, bylo by to tak lepší.

Počasí nám oproti loňsku přálo opravdu vydatně. Celej víkend pražilo o 106. Jen v sobotu okolo pátej hodiny deštík smyl prach, kterej se v neděli stejně během dvou tréninkovejch jízd zase objevil.

Lano jelo až od desíti, takže z RK jsme vyráželi v osm hodin v sobotu. Cesta byla úděsná, protože se na hodně místech opravovali silnice, což je pozitivní, když furt křičej, že nejsou peníze, ale bohužel jim nezbylo na cedule, takže odfrézovaný místa nebyly vidět a skákalo se skoro. Česká silnice to je opravdu o život a hlavně o auto.

Na místě už čekala Poříčsko - rtyňská crew s Rousičem, Grežíkem a Kuldou (ten v sobotu odjel po dobrém HIT TREE tréninku do Petříkovic). Mezitím jsme dorazili já s Tesákem a hnedle po nás Jahoda s Lubou Martincem a Tommym. Nakonec se objevili i kluci ze severu Ondra Fiala s Vláďou Pickem.

Krom sobotního Kuldova HIT TREE treningu = poraž hlavou strom (2X), se nikomu nic nestalo, teda až do neděle, kdy se v trenálu vyndal Tommy a nezávodil a pak Tesák v semifinálové rundě. Ve finále Tesáka poprvé v elitní kategorii NE-podržel elitní napínák od Shamana, takže bohužel nemohl šlapat. Ten napínák nedostal ránu a vypadal, že by to člověk nedal ani svýmu dítku na kolo.

Finále se v kategorii hobby povedlo opanovat Rousičoj, kterej bral první flek, třetí byl Luba Martinec. Kategorie junior byla jasnou záležitostí Grežina, kterou druhýmu nadělil strašnou kládu. No a master vyhrál Maxcursorák Vláďa Picek. :)

Já s Maliňákem si to necháváme na podzim, kdy se tu pojede další závod a zase na jinačí trati. :) Kdo nebyl, ať dovalí.

 

Početná skupinka Čechů vybrala opět pár míst na bedně a tak za náma po víkendu zbyla skvělá stopa.

+ a few photos from JOANNA www.joannabech.pl

Polskej pohár

Datum: 13.06.2011

Vložil: luba

Titulek: ??

vím, září, takže podle hesla jeden září, druhej v září:D
jinak nám tam možná prdnou nějakej závod v okolí "downwillage" in Srebrna Góra, near the Ząbkowice Śląskie, takže tak, sorry za pozdní odpověď

Datum: 15.06.2011

Vložil: hq

Titulek: Re: ??

oukej , prej pozdní , maňana né ? dík a čau na hoře

Datum: 20.06.2011

Vložil: luba

Titulek: Re: Re: ??

není zač

Datum: 11.06.2011

Vložil: hq

Titulek: ?

jj hlavou strom neprorazíš : ) víš už nějakej datum na podzimní reparát ?

Přidat nový příspěvek

Polskej pohár


lubax.webnode.cz