Plány na rok 2013

15.10.2012 17:37

Po letošní zkušební sezóně v triatlonech a duatlonech jsem se rozhodl dát tréninkům nějakou hlavu a patu (už to nebude jen hurá, jdu běha nebo hurá jdu na kolo:). Domluvil jsem se tedy s jedním ze závodníků a zároveň trenérem, zda-li by byl tak laskav a vedl mě v příštím roce, abych mohl absolvovat ČP X-terra a jiné menší závody po okolí. Mým trenérem se stane člověk velice povolaný, letošní mistr světa v kvadriatlonu Leoš Roušavý. www.rousavy.cz/leos/index.html

 

Tento týden jdu ke sportovnímu doktorovi, aby se dalo pracovat podle nějakých objektivních měření a vytvářel se podle nich i budoucí tréninkový plán. Uvidíme, co mé tělo bude schopné zvládnout a akceptovat. Nastanou chvíle tvrdé dřiny a odříkání. :) Na což se těším.

 

Na downhill nezanevřu, chtěl bych se objevit i na pár závodech ve sjezdu, přece jen to je srdeční záležitost. Letos to byl sice bohužel jen jeden závod, ale věřím, že příští rok jich určitě bude víc. Ale prioritou číslo jedna bude ČP X-terra. A na z ní odvozený kalendář se budou balit ostatní závody, hlavně ty lokální. Triathlon jsem si chtěl zkusit už velice dlouho, ale v podstatě letos v zimě k tomu byl položen základ, protože jsem si pořídil silniční kolo a když jsem zjistil za jakými lidmi běhám na závodech, bylo toto závodění pro mne velkou výzvou a proto se tedy budu snažit posouvat dále a hlavně blíž k nim :) ve výsledkové listině. Furt to ale bude muset být o tom, aby to člověka bavilo a pokud možno mohl bavit i diváky, jako tomu bylo v Běstvinách, kde jsem při každém projetí na kole projižděl pomyslnou cílovou rovinku po zadním kole:)

 

 

 

 

 

 

 

Plány na rok 2013

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz