Malé info:)

28.03.2011 15:22

Po velice dlouhé době jsem se rozhodl trošku něco napsat. Vím, že odstávka byla delší, než je zdrávo, ale občas to prostě nejde nebo se spíš  nechce kvůli lenosti majitele tohoto webu:(((

Snad už těď bude vše lepší. Kupa lidí vyzbrojila ve velkém stylu na novou sezonu, tak uvidíme, jak vám to na tom novým matroši pojede.

Na začátku roku jsem začínal ve škole v Olmiku jako tradičně, ale pak jsem se odporoučel do ČB, když mi sdělili, že tam mají místo. Akorát to cestování to je hodně špatnej vtip, ale chtěl jsem to tak se s tím snažím vypořádat nějakým stylem. Město je fakt krásný a vyuka, se mi líbí.

V zimě jsem si vyzkoušel v rámci závodního šílenství vyzkoušel Orlickej maraton na běžkách a to byl teda úlet. V takovejch podmínkách jsem ještě na běžkách v životě nebyl. Super bylo, že do cíle se povedlo dojet.) Doporučuju všem, co rádi běžkujou, ať si to vyzkouší. Jedinej můj kontakt s kolem mám v budějkách, když se snažím dostat do školy, tady je to úplně nejvíc nejlepší dopravní prostředek - nenahraditelnej, co se rychlosti kamkoliv dostat týká. Jinak na sjezďáka jednou za 14 dní, pokud sem doma a počasí to dovolí.

Nevím, zda-li má cenu si dělat letos licenci, je to dost špatné, teda kromě Špindlu, kterej tam je dvakrát, ale to ostatní, ať se nezlobí, není to ono. Určitě ale budem vidět na lokálních závodech, pokud se budou konat a bude čas:) a v polsku, tam maj hezkej vypsanej pohár a Czarna Góra se opět jede, uvidíme, na kterou trať to dají letos. Přece jen tam je z čeho vybírat.

Zážitků je určitě víc, ale teď mě zrovna nic konstruktivního nenapadá, jelikož to píšu na kompu ve školní učebně.

Takže snad jen popřát co nejmíň praskání čehokoliv do nové sezóny  a ať to jezdí velice rychle. Uvidíme se na závodech a kdyby chtěl někdo přiejt zajezdit do RK, tak by nebyl problém se s někým z místní crew  domluvit. :)

 P.S. je přidán malý výčet závodů:) zatím         

 

New season

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz