MČR Pec pod Sněžkou

14.07.2009 10:30

No trať je dle mýho nej v republice, ale je to jen osobní názor:) Škoda, že tam bylo tolik bláta, ale zas to bylo největší MX, který jsem kdy jel, teda aspoň ve vrchní části tratě. Přijeli jsme v pátek večer a po pěší procházce jsme byli s Tesákem potěšeni. Realita byla ale další dny dost jiná, trať nebyla stejná jak se to o 106 vyjíždělo. Stop bylo nespočet, což je fakt good, jet todle na suchu, tak by to bylo fakt bájo:)

Ale noční pršení to bylo to, co tomu dávalo správný grády. Jediný, v čem si člověk byl jistej, že dolu přijede jak koule bláta a dá si buď vapku nebo potok. Jelikož o trati je všude jinde psáno, tak snad jen stučný popis jízd a tréninku. Tréninky jsme absolvovali s Kuldou, kterej jel na půjčený dlouhý lodi, ale závod si bohužel nedal, kvůli technickým problémům:( Tesák si dopřeje nový přední kolo, protože to svoje zničil, z toho důvodu, že tomu opět neslevil. Naštěstí mu bylo půjčeno náhradní, aby absolvoval v junckách na 16. místě svůj první ČP a     MČR.    

Já jsem si dal první jízdu s výstupama a koupáním v rašelině, takže po prvním kole fakt hrůza. V druhým jsem chtěl nespadnout a to se povedlo. Základ byl mít lepší čas než kobiety a pak nenechat se předjet Foxíkem:) Takže to hodilo celkově 17. flek, no mohla to bejt možná i 15, ale wetscreamy nebyly po ruce:) příště.

Shrnutí super, totál pozitivní mimo teda toho bláta. Víc takovejch tratí. Skvadra lidí zase výborná. Budem se těšit na další závody.

MČR Pec pod Sněžkou

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz