Maribor WC track

16.06.2009 22:24

Dostal jsem nabídku od Cuba a Tommyho, že maj místo a jestli s nimi chci jet do Mariboru. Přijal jsem. Člověku se nenaskytne taková příležitost každej den. Vyrazili jsme v pátek po třetí z RK do BO-city na překládku do většího auta. Na místo určení jsme dorazili cca ňák v půl jedný ráno. Po tmě to fakt nebyla sranda to tam hledat. Podařilo se. Ráno jsme vyrazili už postarší lanovkou nahoru. Délka lana a místy ta hloubka, s tím, že ty kabinku nepůsobily nijak zářným dojmem (vrzání, nedovírání dvířek)  nepřidávaly vůbec na jistotě. Díky bohu nenastal pád žádné z nich. Po první jízdě  FR tratí s tím, že jsme vyhlíželi, tu WC jsme dorazili po delší době dolů. Byl to první menší test destiček:)

Od jednoho místního střelce jsme si nechali pak naordinovat přibližnou polohu DH tratě. Našli jsme a byli jsme za to moc rádi. Ten první skok na videu a pak ta sekce v šutrech mě utvrdila v tom, že ty filmy to dělaj hodně malý:) Trať byla výborná s velkou možností výběru stopy. Nicméně bohužel žádný ze skoků ať již ten první, polet cca tak 10m a hned klopna, pak v lese skloněná lávka se zvlášním příjezdem a nový cílák - měli zavřený bohužel, nepodlehl našemu odpanění. Příště už podlehnou. V rock section bylo příjemně překvapujícím zjištěním, že se dá velice plynule projet, ale každý pohyb mimo vybranou správnou stopu by byl po zásluze krutě potrestán. Jak na matroši, tak na otestování lidské pevnosti:) Upřímně, chtěl bych vidět top ten jak lítá celou trať musí to bejt neskutečný. Vřele doporučuji je to opravdu Mega trať.  Je sjízdná i hravá.

V sobotním večeru následoval přesun do Semmeringu. Ráno jsme zakoupili permice a šli jsme na věc. Bylo vidět, že todle byl fakt bikepark, ne jako když člověk přijede do LBC. Tady bylo vše pěkně označeno a bylo toho moc na výběr. Neskutečně moc.

Celkově se mi více líbila trať v Mariboru bylo to fakt úžasný. Kdybych měl šanci určitě bych tam opět rád zavítal. Skělý panoramata byly v obou zemích to teda jo, ňáký fotos přírody dodám v nejbližší době, bohužel z vychutnávání tratí jsme ňak nestačili udělat racing photos.

See yaa na DM o víku.

Maribor WC track

Datum: 20.06.2009

Vložil: cube

Titulek: McDonald

pil colu,pívo,žral májky.. prase.. :)

Datum: 20.06.2009

Vložil: luban

Titulek: Re: McDonald

s tou májkou to nebylo tak žhavý :)

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz