Konečně první závod...

03.05.2010 21:51

Czarna Góra opět potvrdila svoje kvality a ani letos na začátku jara, nezapomněla na to, že by nás měla počastovat fakt "hezkým" počasím:) V sobotu jsme se s Tesákem svezli, díky moc Cuboj, do místa dění a šli si projít trasu a udělat pár fotek  místních +  našich CZ riderů, kterejch se dostavilo dost docela. Oproti loňsku, co jsme tam byli jen my z východu ČR:) Byla to fuška to projít pěšmo až na horu a vychytat nějaký fotos, když se člověk zaučuje s novým foťákem. Něco nakonec ale dopadlo, což naservíruji:) Viděli jsme trasu pěkně z blízka a mohli si to všechno v klidu promyslet, kudy by bylo výhodné jet. Myslím, že pokud by byl jezdec "připoután" ke kolu , tak by tak detailní prohlídka trati nehrozila. V sobotu prosvítalo chvílema i sluníčko a celkově bylo líp než v něděli:) Domů jsme večer odjížděli s mistrem Houskou, tobě též velké díky za odvoz.

V neděli ráno s Tesákem vyjíždíme na místo činu a už cestou se nám moc nelíbí bílo-šedo-tmavě-skoro-černá obloha. Po vyškrábání se nahoru na kopec autem při příjezdu a seznámení se s místní mlhou, která by snad ani místy nešla krájet, to bylo celkem dost + k tomu ne moc velký teplo a deštík, kterej s tím vším udělal svoje:D

Vzburcujeme spící růženku v podobě Cubeho a pak ještě Bagra a Bédu, aby nám helply při stavění depa od Cuba:D, aby bylo aspoň jedno suché místo, kde by si člověk mohl v klidu odpočinout. To bylo oukej, hned vzápětí dorazil Houska s Káťou a Soňou.

My jsme s Tesákem vyrazili mezi prvníma a to, co nás čekalo cestou nahoru, to bylo doslova a do písmene bílý mlhovitý peklo, viditelnost byla cca 8 metrová a na prohlížení trati z lana, na to se dalo zapomenout. V takovejc podmínkách jsem ještě závod nejel. Po bližším seznámení s tratí na kole, to nebylo o moc lepší. Prostě byly to dost velký srajdy. Kolo dole vypadalo asi jako po průjezdu v Peci nebo minimálně dost podobně:) zahnojené až běda. Točit se to moc nechtělo. Viditelnost se s ohledem na čas a místa na trati měnila jak přeýpací hodiny.

Po jízdě, kterou jsem předvedl v kvaldě, jsem ani moc něvěřil, že se povede postoupit. Ale pak jsem si odfoukl, čekalo mě druhé kolo. Postoupili jsme všichni, až na Bédu, kterej nám pak šel fandit a byl svědkem toho, jak odchází matroš + lidi:)

Finále to taky nebylo to pravý ořechový, když je tady mokro, tak prostě cestuju všude možně, pokud by tyto výlety nenastaly, řekl bych, že z toho mohlo bejt lepší než 22. místo. Na první závod sezóny  to jde a příště beru pláště na mokro, který už sháním.:)

Nejlepší z východu ČR byl Houska 4. flek, za ním Tesák, Maliňák 12 + já teda 22.

V junckách teda potěší 2. místo Dominika Janíka a 4. flek v elitě, kterej zajel Martina Hanák. A Honza Winter se polepší v HT ze 4 minimálně na 3 pozici, kterou měl v kvaldě viď? .)

 

Czarna G

.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz