Jedlová DH

26.04.2009 21:36

Tento víkend začala  sjezdová sezóna. Konečně. Vyrazili jsme v sedm hodin ráno z RNK s Tommym a Kubou daleko na sever Čech. Jedlová u Jiřetína byla fakt nádherné místo a ještě k tomu se skvělou tratí, dostatečně rychlou a hravou. Sešlo se zde moc lidí z různých koutů ČR a kategorie fullů jela bezrozdílu, jak je kdo dobrej dokupy. Bylo tam sice hodně prachu a oleštených kořenů, na začátku taktéž dávka hodně velkejch šutrů. Vcelku se dalo vše velice dobře sjet bez nějakých větších problémů.

V sobotu jsme celý den lítali, večer tam probíhal koncert Hanibala "Kanibala" Lectra, což byl fakt úlet a nedalo se to poslouchat. V neděli s menšími technickými problémy u snídaně, kde nás s Kubou málem zabilo vobří vokno hospody, to vše začlo. S organizačními problémy se odjelo pouze jedno závodní kolo, ale i tak to stálo za to. To samotné vyvrcholení se rozjelo až hluboko po třetí hodině.

Tak a máme tu výsledky kdo nebo co vyhrál tenhle závod každopádně nikdo z nás. Bohužel. Tommy 28. Kuba 17. a já 23. což je trošku mimo můj plán, ale na první start to je každopádně dobrý ještě i dohromady s eliťákama. Snad se příště polepším a spolu se mnou i kluci. Vítěz je Luďánek Šubrt, pak Šavr a Šosvol z hejnic. Byli prostě vyhlášeny stupně tří Š. :)

PÁR FOTEK V GALERII.

OFIKO LINK: www.peklort.cz/akce/downhill/downhill.html

Jedlová DH

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz