hurá

26.06.2012 22:22

Snad abych zas po roce, než budou ty Vánoce něco napsal. Letos zkouším mimo DH i TRIATHLONy a DUATHLONy. K mé šťastné vytrvalosti mi to docela jde. Budu se snažit na tom makat a trápit ty, co se zatím nachází přede mnou a dělaj to na velice aktivních úrovních, jako příklad vítěz loňského světového poháru v kvadriatlonu Leoš Roušavý :)

 

Na prvním duatlonu v Pohoří jsem skoro vypustil duši, ale zjistil jsem aspoň o čem, že to vlastně je. Díky tomu jsem zas začal více běhat a pravidelněji. Na dalších závodech to bylo jen lepší, akorát na Pálence jsem se zdvihem 120/120 měl co dělat, abych uvisel hardtaily, ale když je vůle, jde to.

 

Letos jsem si dal konečně svůj první  triathlon v životě a byl skvělej, až na mírně znečištěný Broumar:) po velice dlouhé době bez plavání to byl záhul, ale pak se dařilo na kole a v běhu. Bohužel v potaz přišlo i to, že jsem musel jet tam a zpátky na kole, jak se sluší a patří, když to má člověk skoro za humny.) není potřeba všude jezdit autem, šetřeme přírodu. Takže jsem se nevydal úplně na plno.

x

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz