Down Hill King Of Hawk Mountain 09

07.06.2009 20:48

Tak a máme to všichni za sebou. Někteří ve zdraví a jiní méně,  těm popřeju co nejrychlejší uzdravení. Aby zas mohli jezdit.

Hodně lidí si trať chválilo, že byla lepší než  loni. Na mě možná až moc klokaní (skákavá) trať, ale rozhodně ne nic nudného a nezábavného. Každý si zde určitě našel to svoje:)  Kořínku nebylo na některých místech nejmíň a ještě se docela dobře pak začaly ukazovat a nemálo lidí potrápily. Jinak organizace byla na závod takových to rozměrů dle mého názoru vynikající (obalený stromy, vytyčenost traťě mlíkem,  mám pocit, že jsem tam viděl i nějakého zdravotníka) a respekt si zaslouží i časomíra.

Jinak kdo po cestě dolů chyboval, tak to mělo opravdu rozhodující vliv dole a v konečnym časovým účtování. Tady bylo nejlepší těch chyb moc nenasekat, nebo respektivě ještě líp žádnou nevyřábět. Jinak trvání bylo přes minutu a nějaký ty drobný. Nejlepší čas dne byl 1:03:84 od Smetáka (Tesáka) a pak dlouho nic, druhej až 8 s za ním Třešnis(1:11:96), třetí Mládek aka Foxík(1:12:39). Celý výsledky here: www.skradvanice.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=62. No já jsem si dal 1:14:64, byl z toho celkově osmej flek. Bylo to opravdu hodně vyrovnaný, což je fajn. Člověk má furt co zlepšovat. Dobrý, že nám nezačalo pršet, akorát mohl vykouknout oskar, aby nebyla taková kláda a neměli jsme skoro všichni totál zmrzlý pracky. Snad příště.

Celkový shrnutí víc takovejch akcí, kde se sejda taková  super banda skvělejch lidí. 

Down Hill King Of Hawk Mountain 09

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz