Dolní Morava

24.04.2011 20:41

Je třeba provést nějaké shrnutí tohodle měsíce, kdy bylo fajnové počasí bez nějakýho velkýho pršení, i když to sucho taky není úplně zdravé. Dojíždění do tý školy je hroznej úlet. Od tý doby, co tam jsem, se mi nestalo, že by vlak měl zpoždění nebo podobně, až do minulýho tejdne, kdy jsem zažil vzrušení spolu s ostatníma cestujícíma a místo obvyklých šesti hodin, trčel ve vlaku a nástupištích osm hodin. České dráhy jako solidní společnost opět zafungovaly a nebyly nám schopny vysvětlit, co se stalo, jak dlouho to bude trvat apod. Prostě klasika:D U tohodle se nedá moc rozčilovat, jde se jen smát:D Jaké štěstí to je, mít šanci cestovat s touto společností. Kdo s nima nejel, ať to určitě zkusí. Nudit se nebude.

Minulý týden jsme měli možnost vývozu na Chlum v Ústí n. O. díky Tommymu. Takže díky. Parádně jsme pojezdili a na začátek sezóny to je tam ideální trať na "probuzení". Greik nezklamal a aby mohl dostatečně zrychlovat na už tak dost rychlé trati, tak si pro jistotu při jednom pádu přeťal hadici od zadní brzdy. Tím pro něj ježdění skončilo.

Dolní Morava a pvní lano v sezóně. První zjištění bylo, že to tam vše bylo nádherně suché a dole už nejsou ty lavice. :( určitě je kluci udělaj jinde. A jako již tradičně foukal vítr, jak divej. Bylo tam hodně známých lidí a dobře jsme všichni zalítali. Někteří se dostali k letošnímu jarnímu odpanění velké mámy:) ať už čelně nebo z boku.

Letos jsem se rozhodl, že nepojedu českej pohár, ale objedu závody menších rozměrů a přidám si k tomu nějaký zpestření jako Xterra apod. :)

 

Dolní Morava

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz