DH Petříkovice

06.09.2009 11:04

Minulý víkend jsme s Tesákem vyrazili za pěkného počasí mrknout na závod do Petříkovic. Jedním z dvorních stavitelů záludných tratí je Kulda a tady bylo vidět, že si na tom on a jeho crew dali fakt záležet. Trať byla ve vrchní části plynule průjezdná a čím víc se bližila cíli, tím víc se stávala zavřenější. Bylo tam i pár pěkných skoků, které, když je člověk prolít v pohodě, tak se významně projevili na výsledném času v pozitivním slova smyslu. Vteřiny šly slusně dolu.

Nejdelší byla objížďka skoku Simmons, kde to čítalo opravdu pěkných pár vteřin. Ale byla to asi taky nejatraktivnější část pro diváky. Takže v prvním kole jich tu nestálo málo:).

No k výsledkům Tesák to zas vyhrál, jak už je jeho zvykem:), druhej Míra Fialka a třetí Foxík. No já jsem tam dojechal s pátým flekem. Takže celkem spokojenost. Snad se tento závod uskuteční i příští rok.

 

Kulda napsal link, tak to hodím aby jste to nemuseli kopcit: www.skradvanice.cz/upload/vysledkysrpenDH.htm

 

Race Czarna Góra: www.parkrowerowy.pl/news/news/show/16

DH Petříkovice

Datum: 06.09.2009

Vložil: honziq

Titulek: ****

bez obav , nějakej kontest zas bude . trať tam zůstala (časem budou další) , laso tahá ,takže kdo má chuť muže to tam hoblovat . kdo nevěděl , výsledky sou tady - https://www.skradvanice.cz/upload/vysledkysrpenDH.htm - . díkes za propagandu,ůčast a raport. ciao k u l d a

Datum: 08.09.2009

Vložil: luban

Titulek: Re: ****

jou zupa bude se na co tesit...
závody budou v psonsku v czarne gore tak doval i s ostatnima:)

Datum: 09.09.2009

Vložil: hq

Titulek: Re: Re: ****

no uvidim....jel bych moc rád,ale už teď nevim kam ten poslední víkend v září dřív (zatim 3 akce - se krájím na třetiny) . každopádně jsem si chtěl ještě letos kombo morávka+gora dát takže si asi hodim korunou a třeba tam dovalim . uf

Datum: 10.09.2009

Vložil: luban

Titulek: Re: Re: Re: ****:)

seš vytíženej rider, ale to je dobře, furt lepší nevědět zatím kam, než nemít vůbec nic. takže kdyžtak se tam potkáme:)

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz