Dé - em race!

23.06.2009 22:45

V neděli jsme vyrazili se Smetákem na dolní morávku s cílem  dát si závod a pěkně si pojezdit na 4x a hlavně poskákat. Počasí bylo fakt bombastický, možná mohlo bejt třebas o 3 stupně víc, ale i tak to bylo bezva. Po obloze se teda občas honily dost tmavý mraky, naštěstí z nich nezapršelo. Postupně přijíždělo víc a víc rajdrů, prej teda celkově okolo třiceti, což je docela fajn. Jelo se na tři závodní jízdy, na což se někteří netvářili zrovna odvázaně, ale nakonec to všichni ve zdraví a bez úhon přežili. Jinak se pak nalézali jen drobnější materiální škody :).

Oproti loňsku nová trať  byla určitě velkým překvápkem, nebylo to už tak brutálně šlapavé a bylo zde o dost víc toček a průjezdů skrz les. Se svejma jízdama jsem byl relativně spokojen místy, ale chybovat se dařilo bohužel taky. Celkově to ale na jednostopku potěšilo a podařilo se mi ustát i jednu skoro pádovou sekvenci. 

No tak ve stručnosti k výsledkům, který se jistě ofiko někde objeví (pak hned dodám link). 1. Smeták, ne že by to nebylo divný, ale porazit Dana to už je něčím zvláštní, takzže Dan flek číslo 2. Burdis, nezklamal a zas byl o fous přede mnou, třetí, jak tomu na DM bývá zvykem. Takže jestli by to mělo být dobře, tak já 4 flek.

Fotky v galerce by Madla Mazancová, díky ti .)

!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz