Czarna Góra numer dva+galerka

28.09.2009 20:54

Tak máme za sebou prodloužený víkend a protože bylo pěkný počasí, nebylo co řešit a vyrazili jsme do Polska na závody. Odvoz zajišťoval Houskyč, kterej přijechal pro Danka a pak jsem následoval já. Naskládali jsme se do oktávky a vyrazili směrem k sousedům.

Na místo jsme dorazili ještě než poprvé vyrazila lanovka nahoru. O trati už jsem tu psal,  takže je to fakt unikát:) a nebudu to rozebírat více. Snad jen mírně změna byla. Bylo to skoro suchý.

Po nás dorazili ještě Luba Martinec s Cubem a Tommy. Což byl skoro komplet Smeták slavil narozky.

V sobotu jsme pojezdili,  co se dalo a večer jsme zašli ochutit piwo Lech:) Vstáváme do krásnýho slunečnýho rána. Oblíkáme a dáváme cca 3 jízdy. Ve dvanáct letíme vstříct eliminaci a ve dvě začíná finálko.

Škoda měli jsme obsadit víc kategorií. V mastersech skončil Daník na pěkným 3. fleku. Aleš Houser bral 1. flek (druhej nejrychlejší čas dne) v kategorii hobby-full a Luba 2. místo (třetí nejrychlejší čas dne). Cube dojechal na 4. místě, zas spadl a já na 7. Tommy po ladění kšiltu v druhým lese až 20. místo.

Příští rok se tam jedou troje závody. Pro motivaci první pevňák v cíli tam dostal celobrko od treku teda jen rám, ale i tak mazec. Takhle se podporujou jezdci. Ty ceny se s těma cenama u nás nedaj moc srovnávat. Poláci jsou fajnšmejkři. Bezpečnost na trati uměj zajistit slalomovejma tyčkama na zimu + sítěma a žádný nebezpečný dřevěný kolíky 5x10x60cm jak tady! !!!!!!!!!

 

Czarna Góra numer dva

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz