ČP DH II

18.06.2010 08:17

Minulý pátek jsme se vydali na druhý díl Českýho poháru do Špindlerova Mlýna. Jako první na místo dorazila samostatná jednotka Tommy, kterýmu patří velkej dík za rezervování super fleka. Druhý jsme dorazili my tj. Houska, já + Tesák. Nakonec dorazil Kuba s Břéťou a půjčeným depem. Který jsme hned rozložili, abychom se cítili jako doma. Po tomdle "ubytování " na louce kousek od lanovky jsme koupili permice a šli hoblovat trať, ale na rozehřátí jsme dali starou červenou. A až potom jsme se vrhli na tu nejnovější trať v ČR, o který se nebudu rozepisovat, jelikož ji každej všude popisuje. Večer proběhla koupel v horském prameni a bylo to dost studený, ale i osvěžující.

Sobota ráno pro nás začla omrknutím a svezením po modré totální freeridové trati, což se skoro rovnalo asfaltovo-šotolinové rally. Příště určitě s jiným kolem, než se sjezďákem:) Hned po tom jsme začli hoblovat čím dál tím víc se vyjíždějící a vybržděnou novou DH lajnu. To bylo proloženo odpočíváním a registratcí. Večer proběhl povinný trénink pro všechny kategorie. Hezké počasí, které doproázelo tento víkend se v sobotu podvečer zaseklo cca okolo osmé hodinky. Začalo lejt jak z konve. V depu nám to udělalo slušnej rybníček. Ale nebyli jsme jediní a přemejšleli jsme též o tom, co to provedlo na trati.

Neděle ráno, obloha se stále netvářila moc přívětivě, tak jsme hned po snídani začali přezouvat pláště na mokro. Na lanovku jsme dorazili jako jedni z prvních a de facto jsme byli předurčeni k tomu, že budeme nuceni vymetat všechny kaluže a podobné záležitosti, které se tam utvořili. Dali jsme dvě tréninkové jízdy. V 11:30 se spustila na trať kategorie expertů, tedy těch největších srdcařů. V první jízdě nebylo kam spěchat. Kuba Malina skončil na třetím místě v první jízdě a my ostatní se potýkali buď spády nebo prostě jsme jeli pomalejc. Výsledky z první rundy tady: poharmtb.cz/download.php?view.489 je nutno kliknout na stáhnout:) Druhá jízda pro nás měla začít cca mezi druhou a třetí. Všichni jsme zrychlili, jak se dalo očekávat a to o dost. Škoda, že se to nepovedlo stlačit pod 5 min v mém případě, byl bych o hodně víc spokojenej, ale s dvěma slušnejma pádama a 3x totál zásekama i tak spokojenost. Základ bylo, že kola zůstali celý a my zdraví. Kuba zalít v druhým kole třetí místo a to mu vydrželo až do konce závodu v kategorii expert, což je super. Tadle trať mu sedla jak dobře ušitý boty, jak říkal. Výsledky z finále tady: poharmtb.cz/download.php?view.496

II

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek


lubax.webnode.cz